У Чернівцях відбудеться фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

У Чернівцях відбудеться фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

18.01.14 15:38 0 986
У рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій» 25-26 січня 2014 року відбудеться Регіональний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

Мета Фестивалю – розкриття нових талантів, популяризація української, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обміну досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців, залучення меценатів та спонсорів щодо підтримки творчої молоді.

Ціль Фестивалю – дати можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти, відкрити їм дорогу у світ мистецтва.

У Фестивалі братимуть участь солісти-вокалісти, хореографічні та фольклорні ансамблі, виконавці розмовного жанру, вокальні та інструментальні ансамблі, театри мод з м.Чернівці та Чернівецької області. Вік учасників від 4 до 21 років.

До складу журі Фестивалю увійдуть діячі культури та мистецтв, поети, композитори, хореографи та педагоги.

Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерства культури України.

Місце проведення: м.Чернівці, ЧОЦЕВ «Юність Буковини» (вул.Червоноармійська 5).

Початок о 1000.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі приймаються до 19 січня 2014 року за адресою: s.kuzmenko@bigmir.net; djerelonadiy@i.ua. Тел.: +38(050) 206-54-16, +38(098) 999-222-3.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Новорічним пригодам ...
Наступна новина: На Тернопільщині Йордан ...

КОМЕНТАРІ