Він відзначив, що організація цієї роботи здійснюється відповідно до Закону України «Про відходи». Нещодавно до нього внесені зміни, які мають якісно змінити організацію роботи з відходами. Також Чернігів постійно вивчає досвід інших міст у цих питаннях.
«На першому етапі ми разом із комунальними підприємствами та ЖЕКами будемо проводити роз’яснювальну роботу. Плануємо за місцем проживання встановити окремі контейнери чи організувати територіальні пункти прийому небезпечних відходів», - пояснив В. Кривенко.
Наступним етапом стане визначення підприємства, яке матиме відповідну ліцензію й утилізуватиме зібране. Певно, співпраця відбуватиметься на договірних засадах. «Шукатимемо оптимальний варіант, щоб заощадити кошти населення», - запевнив заступник міського голови.
Він також повідомив, що до кінця року на міському полігоні твердих побутових відходів планується встановити сортувальну лінію. Це дасть змогу побачити склад сміття, а відтак – і зорієнтуватися в подальших діях. Згідно зі змінами в законодавстві, органи місцевого самоврядування повинні забезпечити організацію роздільного збору сміття. Тож можливо, такі контейнери з’являться в Чернігові вже у другому півріччі.
Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Йорданська афіша. Львів
Наступна новина: Нові пункти пропуску ...