Лідер опору диктатурі має бути один – заява інтелігенції

Лідер опору диктатурі має бути один – заява інтелігенції

19.01.14 17:11 0 539
Представники громадськості, письменники, політологи, науковці звернулися до лідерів парламентської опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка, Олега Тягнибока, а також до Петра Порошенка із закликом обрати єдиного лідера для напрацювання подальших дій опозиції. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як йдеться у поширеному її підписантами зверненні, нинішній режим узурпував владу і заблокував всі шляхи правового і демократичного вирішення суспільно-політичного конфлікту. Плани панівного режиму в Україні і Кремлі очевидні: «зачистка» демократії в Україні та її поневолення.

«Їх політтехнологічним сценаріями протистоїть натхненна сила Майдану - досить організована, щоб не створити враження «анархії і хаосу», але і занадто вразлива, оскільки не очолена єдиним політичним керівництвом», – йдеться у зверненні.

«У цих умовах Вам, лідерам опозиції, і далі вести неоголошену передвиборчу кампанію з прицілом на 2015 рік – злочинно. Волею Божою все Ви визнані політичними лідерами, кожен з яких підтримує певний сегмент протестного поля України. Мудрість і професіоналізм політичної еліти України будуть оцінювати за тим, чи вдасться їй подолати спокусу отаманщини і об'єднати згадані сегменти в одну стратегічно мобілізовану протестну «армію». Ця «армія» може мати структурно відмінні «полки» – «полководець» натомість має бути один. Не кандидат в президенти, а єдиний лідер опору диктатурі. настав момент істини: Ви або зможете вибрати серед себе єдиного лідера, забезпечивши йому виконавчий послух своїх команд, або змушені будете зійти зі сцени», – йдеться у зверненні.

Документ підписали В'ячеслав Брюховецький, Тарас Возняк, Ярослав Грицак, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Олександр Пасхавер, Мирослав Попович і Сергій Жадан.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/uk_UA/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Допис by Сергій Жадан [офіційна сторінка].
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ