В Тернополі на Водохреща Сергій Надал пірнув у йорданську воду

В Тернополі на Водохреща Сергій Надал пірнув у йорданську воду

20.01.14 10:16 0 475
У Тернополі уже стало доброю традицією – на Водохреща міський голова Сергій Надал разом із депутатами купається у йорданській воді відкритого басейну клубу оздоровчого зимового плавання «Нептун», що в парку «Топільче». Цим самим вони засвідчують вірність християнським традиціям та ідеалам, очищаються перед Богом, рідною громадою і народом, набираються сил для нового і ще кориснішого їм служіння.

Разом із Сергієм Надалом спершу зробили гартувально-оздоровчу пробіжку навколо тернопільського «моржатника» депутати облради, міськради та представники спортивно-патріотичного товариства «Сокіл».

Одразу вийшовши з ополонки, міський голова Сергій Надал поділився з журналістами враженнями від купання у йорданській воді: «Від цього я отримую у першу чергу духовне задоволення. Йорданська вода змиває усі негативи, зцілює наші душу та серце. Вона зміцнює здоров’я, додає нових сил і натхнення до щоденних добрих справ».

Учасник заходу, священика УАПЦ о. Миколай Данильчак, зауважив: «Йорданська вода має властивість зцілення. Усі хто пірнув у воду на Водохреще благословенний на добрі справи в їм’я християнської віри, бо Господь у цей день дає усім нам благодать, захист і наснагу».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У греко-католицькому ...
Наступна новина: Православні і ...

КОМЕНТАРІ