У Росії відбуваються антифашистські акції

У Росії відбуваються антифашистські акції

20.01.14 12:02 0 730
У Москві, Санкт-Петербурзі й інших містах Росії, а також у деяких європейських країнах відбуваються марші антифашистів. П’ять років тому цього дня в центрі Москви вбили адвоката Станіслава Маркелова і журналістку Анастасія Бабурову. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Комітет 19 січня» подав у мерію Москви заявку про проведення чергової акції десять днів тому. Організатори запланували ходу бульварами від Новопушкінського скверу до метро Кропоткінська, де в 2009 році сталося вбиство. Однак влада запропонувала коротший маршрут, який не влаштував організаторів. У п’ятницю вранці сторони домовилися – акція має відбутися за маршрутом, вказаним у заявці.

Російський суд у 2011 році засудив двох членів неонацистського угруповання за вбивства Маркелова і Бабурової. Микита Тіхонов отримав довічний термін ув’язнення, а його подруга, Євгенія Хасіс, 18 років в’язниці за співучасть у цих вбивствах.

Як Маркелов, так і Бабурова були відомими борцями проти ультра-націоналістичного насильства в Росії і неодноразово отримували погрози, пов’язані з їхньою діяльністю.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: Суперліга. Домінік Коулмен ...

КОМЕНТАРІ