Борис Клімчук: У проекті обласного бюджету-2014 закладено значно більше ресурсів на розвиток, ніж це було у минулі роки

Борис Клімчук: У проекті обласного бюджету-2014 закладено значно більше ресурсів на розвиток, ніж це було у минулі роки

21.01.14 15:33 0 660
В обласному бюджеті-2014 закладено значно більше ресурсів на розвиток, ніж це було у минулі роки. Мова йде як про власні кошти краю, так і про гроші, які надійдуть в регіон з держбюджету. Про це на сьогоднішній оперативній нараді повідомив голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

За його словами, сума, закладена на розвиток в проекті обласного бюджету за цільовими регіональними програмами становить понад 100 млн грн. “Віднайти такий ресурс вдалося завдяки злагодженій роботі, правильному плануванню видатків, оптимізації енергоспоживання. Кошти підуть не на проїдання, а на розвиток: модернізацію споруд, придбання обладнання”,- зазначив голова облдержадміністрації.

Борис Клімчук також особливо підкреслив, що в регіоні обрано багато об'єктів для реконструкцій у поточному році: “Ми пропонуємо очевидні речі, актуальні для волинської громади, для всіх нас”. Чимало заплановано на культуру: “Ремонт дахів обласного драматичного театру, краєзнавчого музею, обласної наукової бібліотеки, завершення робіт у ляльковому театрі, - кошти на це передбачені”,- розповів голова облдержадміністрації.

З огляду на прийняття Верховною Радою України Держбюджету-2014, голова облдержадміністрації Борис Клімчук зауважив, що варто прискорити роботу над обласним документом. “Треба розпочати усі необхідні процедури, пройти обговорення у депутатських комісіях. Теоретично Волинь довго може жити і за тимчасовим розписом. Але низка соціальних стандартів, 76 обласних програм, пропонованих до фінансування у програмі соціально-економічного розвитку регіону, потребують затвердження на сесії”, - підкреслив Борис Клімчук.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ