Борис Клімчук: Чесному бізнесу – повне сприяння і підтримка з боку влади

Борис Клімчук: Чесному бізнесу – повне сприяння і підтримка з боку влади

21.01.14 14:17 0 469
Чесному бізнесу – повне сприяння і підтримка з боку влади. На цьому вкотре наголошує голова облдержадміністрації.

Борис Клімчук закликає контролюючі органи більше займатися аналітикою, аніж невмотивованими перевірками діяльності підприємців, котрі справно сплачують податки, створюють нові робочі місця та постійно інвестують у розвиток економіки Волині.

Голова облдержадміністрації під час оперативної наради навів приклад, коли в Ратнівському районі місцева податкова інспекція з червня 2012 року по жовтень 2013 року провела 11 перевірок у СГ ТзОВ «Ратнівський аграрій». Крім того, перевірки на підприємстві здійснювали Державна інспекція сільського господарства, Держгірпромнагляд, центр зайнятості, ветеринари, екологи. І жодного порушення не було виявлено.

«Упродовж останніх років чимало президентських ініціатив щодо покращення інвестиційної погоди зафіксовано у новому законодавстві. І позиція держави чітка: підприємство, яке працює прозоро, сплачує податки, а також проводить та замовляє консалтинг незалежних аудиторів – повинно працювати спокійно», - резюмував Борис Клімчук.

Довідково: «Ратнівський аграрій» створив російський інвестор Андрій Панніков у 2011 році. З того часу господарство вдало розвиває агробізнес у трьох поліських районах Волині: Ратнівському, Ковельському і Старовижівському. Господарство спеціалізується на розведенні м’ясного скотарства, засівають озимі та ярі зернові, зернобобові культури, однорічні та багаторічні трави, кукурудзу

За ці роки у розвиток господарства росіянин інвестував 16 млн євро, працевлаштовано 239 людей, середня заробітна плата яких – 3150 грн.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ