Громадський сектор Євромайдану вимагає від ЄС санкцій за силу проти активістів

Громадський сектор Євромайдану вимагає від ЄС санкцій за силу проти активістів

21.01.14 11:02 0 305
У понеділок, 20 грудня, о 12.00 активісти Громадського сектору Євромайдану, учасники протесту на Майдані Незалежності прийдуть до представництва Єврокомісії у Києві, щоб закликати до негайного запровадження персональних санкцій для відповідальних за застосування сили проти мирних протестувальників і журналістів, а також причетних до прийняття антиконституційних законів в Україні, що порушують фундаментальні права людини.

Про це повідомляє прес-центр Громадського сектору Євромайдану.

На думку активістів, відповідальність за насильство 19 грудня на вулиці Грушевського в Києві несе, зокрема, і Європа, яка своєю бездіяльністю та практично мовчазним спостеріганням за подіями в Україні, висловлюючи підтримку лише словами, але не реальними діями, підриває віру українців у дієвість ненасильницького протесту. Бо мирний спротив переростає у силу, якщо він отримує підтримку. Якщо конкретних дій немає, а правляча влада водночас приймає закони проти протестів та розгортає диктатуру, то провокується насильство.

Європа може зупинити насильство, застосувавши санкції. Громадськість прийде з плакатами «Пам’ятайте Мюнхен 1938», «Криваві гроші вбивають демократію», «Бездіяльність Європи провокує насильство» тощо.

Очікується, що до учасників акції вийде представник Європейської комісії, щоб передати вимоги активістів.

Крім того, у вівторок, 21 січня, співачка Руслана Лижичко у Брюсселі візьме участь у засіданні Європейського комітету з економічної та соціальної політики, який є дорадчим органом Європейського Союзу, щоб передати вимоги українців про санкції. Цього дня о 12.00 також пройде акція біля Європейського парламенту.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі голова ОДА ...
Наступна новина: В Луцьку перестало битися ...

КОМЕНТАРІ