Львівщина: виконання росту промислового виробництва області у 2013 році склало 1,1%

Львівщина: виконання росту промислового виробництва області у 2013 році склало 1,1%

21.01.14 13:03 0 441
Програмні завдання із соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини у минулому році не виконані. Це підтверджує і 24 місце, яке посіла Львівська область у рейтингу між областями України, – про це під час засідання Колегії обласної державної адміністрації заявив перший заступник голови ОДА Олексій Сторчило.

Він, зокрема, зазначив, що у промисловості області при завданні росту виробництва на 3,7% виконання склало 1,1%, а це розрахунково не виконання обсягів випуску промислової продукції в сумі понад 1,0 млрд. грн.

«На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зростання випуску продукції не відбулося, а залишилося на рівні попереднього року. Ця галузь у переробній промисловості є визначальною, оскільки її частка становить 33% від загального обсягу реалізації. Тому ця галузь вплинула на показники у промисловості загалом», – підкреслив О. Сторчило.

Крім того, за його словами, в машинобудуванні не забезпечено намічених Програмою обсягів виробництва продукції (при плані 3,7%, фактично 0,5%). Зокрема, «Дрогобицький машинобудівний завод», «Дрогобицький завод автомобільних кранів» та “ЛАЗ” працювали не стабільно, а іноді із зупинками виробництва.

Перший заступник голови ОДА додав, що не забезпечено виконання завдання і підприємствами з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (зниження на 0,6%). Поряд з тим, зниження обсягів виробництва відбулося у хімічній галузі (-9,0%), гумових і пластмасових виробах (-7,8%), металургійному виробництві (-3,2%). Знизили обсяги виробництва і вугільна галузь (-23,3%) та електроенергетика (-4,5%).

Аналізуючи роботу промислового комплексу, Олексій Сторчило наголосив, що поряд із складними умовами виробництва самих підприємств (звуження ринків збуту, зриви укладених контрактів на поставки продукції, фінансову нестабільність), недостатньо надавалось всебічне сприяння і допомога у проведенні менеджменту та маркетингової діяльності підприємств і органами державної влади.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/zustrichi-ta-narady?album=5&gallery=192

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: До китайського Нового року ...

КОМЕНТАРІ