Іран заявив, що зупинив збагачення урану

Іран заявив, що зупинив збагачення урану

21.01.14 12:08 0 683
В Ірані оголосили, що зупинили збагачення урану до рівня у 20 відсотків на обох збагачувальних підприємствах країни в Натанзі і Фордо, відповідно до міжнародної домовленості, що набула чинності . Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Домовленість уклали 24 листопада минулого року між Іраном і шістьма світовими державами – США, Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією й Німеччиною.

Тепер протягом наступних півроку Іран зобов’язався не встановлювати нового збагачувального обладнання і не вмикати вже наявного, а також дозволити щоденні відвідини інспекторів Міжнародного агентства з атомної енергії до обох збагачувальних підприємств.

Інспектори МАГАТЕ перевіряють зупинку збагачення урану, Натанз, 20 січня 2014 року У відповідь мають бути пом’якшені деякі санкції Заходу, накладені раніше на Іран через його суперечливу ядерну програму.

За ці півроку має бути розроблена нова домовленість на довшу перспективу.

У світі непокояться, що Іран може під прикриттям заяв про мирну ядерну програму намагатися створити ядерну зброю. Іран заперечує це, але доказів, яких домагається світова спільнота, так і не надав.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: За тиждень у Чернівцях ...

КОМЕНТАРІ