Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала

Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала

21.01.14 13:36 0 506
Центральна влада не захотіла вести діалог з власним народом, обрала тактику «закручування гайок», на що отримала жорстку, агресивну, відчайдушну реакцію. Це природня реакція народу, який реалізовує своє природнє право на повстання, відповідаючи на брутальне зазіхання на громадянські права і свободи. Відповідальність на вуличних заворушеннях і ескалації насильства лежить на владному режимові. Нащадки козаків і повстанців не могли реагувати по іншому.

Тернополяни налаштовані рішуче. Ми завжди були містом активних патріотів - протягом тривалих національно-визвольних змагань. Тернополяни були у перших рядах, руйнуючи тоталітарну радянську систему. Тернополяни єдиною громадою масово і рішуче беруть участь у Євромайдані від його першого дня. тернополяни мобілізуються і знову масово вирушають в Київ для участі в акціях протесту.

Все ще надіємось на вихід з силового протистояння, зупинку насильства і переслідування учасників народних протестів. Все ще сподіваємось на мирне розв`язання гострої політичної кризи. Але це неможливо, якщо влада обмежиться декларативними кроками. Суспільство чекає дій спрямованих на відновлення громадянських прав і свобод, виконання вимог під якими вже два місяці триває Євромайдан.

Я закликаю Армію і працівників правоохоронних органів не чинити насильство проти народу, на служіння якому ви присягали.

Боже, дай нам мудрості і єдності!

Міський голова Тернополя Сергій Надал

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ