В Чернівецькій області підведено підсумки роботи служб цивільного захисту за 2013 рік

В Чернівецькій області підведено підсумки роботи служб цивільного захисту за 2013 рік

22.01.14 13:08 0 613
21 січня у залі засідань Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася підсумкова нарада за участю керівного складу територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення та територій Чернівецької області. Під час наради було підбито підсумки роботи служб цивільного захисту краю за минулий рік та визначено основні напрямки діяльності на 2014 рік.

Нарада проходила під головуванням голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва. На нараді були присутні директор Департаменту персоналу ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Олександр Євсюков, перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації – голова обласної кмісії ТЕБ та НС Георгій Галиць, начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області генерал-майор служби цивільного захисту Едуард Братко та керівники служб цивільного захисту Чернівецької області.

Олександр Євсюков розповів про підсумки реформування МНС та Державної інспекції техногенної безпеки у Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Також він відмітив активну співпрацю керівництва Упралвіння ДСНС України у Чернівецькій області з крайовою владою Чернівецької області.

На завершення підсумкової наради кращі співробітники територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту отримали почесні нагороди та відзнаки.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 30 січня – тридцять сьома ...
Наступна новина: Тернопільська область: ...

КОМЕНТАРІ