У Волинській області до енергозбереження у бюджетній сфері залучають приватних інвесторів

У Волинській області до енергозбереження у бюджетній сфері залучають приватних інвесторів

22.01.14 16:06 0 460
У енергоощадну реконструкцію котелень десятка медичних та навчальних закладів Волині залучено приватний капітал. Місцева компанія «Бренвель» має намір інвестувати у цей проект близько 4 мільйонів гривень. Йдеться про заміну газових котлів на твердопаливні. Використання альтернативних джерел палива зекономить щонайменше 20% вартості енергоносіїв.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко провів консультації за участю представника компанії-інвестора та керівників бюджетних установ.

У ході обговорення присутні узгодили деталі обсяги і терміни виконання робіт. Так, проектна документація на усі об’єкти буде готова уже до 1 квітня ц.р.. Власне ж сама реконструкція котельного господарства розпочнеться після завершення опалювального сезону.

Олександр Башкаленко наголосив, що зекономлені у результаті модернізації кошти будуть залишені бюджетним закладам на зміцнення матеріальної бази.

Перший заступник голови облдержадміністрації також рекомендував керівникам не здавати газові котли у брухт, а законсервувати їх.

У переліку об’єктів – лікарні, школи та професійні училища Камінь-Каширського, Маневицького, Старовижівського, Локачинського, Луцького та Любомльського районів.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ