У прокуратурі міста Луцька обговорили питання покращення захисту прав дітей

У прокуратурі міста Луцька обговорили питання покращення захисту прав дітей

22.01.14 11:09 0 476
У прокуратурі міста Луцька проведено міжвідомчу нараду з питань захисту прав дітей та профілактики злочинності серед неповнолітніх.

У нараді взяли участь представники влади, місцевого самоврядування та органів контролю.

Дитяча злочинність - є однією з найважливіших проблем сьогодення - наголосив, розпочинаючи нараду, прокурор міста Луцька Сергій Данілін, - Вона постійно перебуває в полі зору керівництва держави та правоохоронних структур.

Між тим, завдяки злагодженій співпраці прокурорів прокуратури міста Луцька та посадових і службових осіб органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю, на які, згідно чинного законодавством, покладено функцію щодо здійснення контролю за додержанням вимог у сфері захисту прав дітей та профілактики злочинності серед неповнолітніх, протягом минулого року зменшилась кількість кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми у сфері обігу наркотиків.

Крім того, у 2013 році 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло.

Також, за результатами проведеної прокуратурою міста Луцька перевірки щодо додержання вимог чинного законодавства в частині забезпечення права дітей на якісне харчування, було внесено подання Луцькому міському голові. За результатами його розгляду у 2014 році вирішено збільшити розмір видатків на харчування в закладах освіти міста.

Разом з тим, як зауважив заступник прокурора міста Луцька Сергій Мазурок, є чимало питань, які потребують нагального вирішення та удосконалення. Зокрема, попередження дитячої злочинності та покращення житлових умов дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками наради розроблено ряд спільних узгоджених заходів задля покращення захисту прав дітей та профілактики злочинності серед неповнолітніх в місті Луцьку.

Прокуратура міста Луцька
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ