24.01 у м. Хмельницький – нарада керівного складу органів управління у сфері цивільного захисту з підведення підсумків роботи у 2013 році та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2014 рік

24.01 у м. Хмельницький – нарада керівного складу органів управління у сфері цивільного захисту з підведення підсумків роботи у 2013 році та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2014 рік

22.01.14 11:48 0 467
24 січня о 14:00 в приміщенні клубу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1) відбудеться нарада керівного складу органів управління у сфері цивільного захисту з підведення підсумків роботи у 2013 році та визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2014 рік під головуванням першого заступника Голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Гаврішка.

В нараді візьмуть участь начальники цивільного захисту районів та міст обласного значення – голови райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, начальники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту та начальники штабів відповідних служб, начальники управлінь, відділів, секторів, головні спеціалісти з питань цивільного захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, керівний склад Головного управління ДСНС України в області та його структурних підрозділів, Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також визначені керівники підприємств, установ та організацій.

Акредитація журналістів триватиме до 16:00 23 січня за тел.: (0382) 699-180, 699-181 або за ел. адресою: propaganda@mns.km.ua, pom_zmi@mns.km.ua.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Львівська ...

КОМЕНТАРІ