Вакарчук: Ще є шанс це все зупинити і перейти в мирне русло

Вакарчук: Ще є шанс це все зупинити і перейти в мирне русло

22.01.14 12:45 0 496
Президент має піти на компроміс із народом. Але компроміс – це коли ти щось уступаєш. А коли за чотири роки ти не виконуєш нічого, що обіцяв, а потім кажеш, що готовий до діалогу, до компромісу, – так не буває. Політика – це шахи, а не перетягування каната.

Про це заявив лідер гурту «Океан Ельзи», активіст Євромайдану Святослав Вакарчук в ефірі ТСН.

«Те, що зараз відбувається в країні, є наслідком багаторічного нехтування владою вимог як мінімум половини населення України. Чотири роки тому за чинного президента проголосувало трохи більше половини людей. Він обіцяв почути кожного. За ці чотири роки я особисто не побачив жодної поступки влади, жодного компромісу тим, хто мав інші політичні погляди і бачив по-іншому розвиток країни», – зауважив Вакарчук.

Святослав Вакарчук згадав про драконівські закони, прийняті Радою 16 січня, після яких у людей просто увірвався терпець.

«Гайка має свій запас міцності, і ця гайка почала тріщати», – наголосив він.

«Єдиний вихід із ситуації, який я бачу, це не декларувати на словах, що влада готова до компромісу, а сідати негайно саме президенту, який, безумовно, вирішує все, сідати з опозицією, представниками громадськості, представниками церкви, яка є беззаперечним авторитетом в країні, і починати реально домовлятися», – вважає Вакарчук.

«Компроміс – це коли ти щось уступаєш. А коли за чотири роки ти не здаєш жодної позиції, а потім кажеш, що ми готові до діалогу, до компромісу, – так не буває. Політика – це шахи, але не перетягування каната», – пояснив активіст Євромайдану.

Також Вакарчук запевнив, що готовий робити все, що потрібно – говорити, переконувати, – щоб мирним шляхом вирішити цю ситуацію.

«Люди вже не витримують. Вони хочуть не слів, а дій. Кров уже почала проливатися, але ще є шанс це все зупинити і перейти в мирне русло. Зараз – це найголовніше», – переконаний Святослав Вакарчук.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Луцькому підприємстві ...

КОМЕНТАРІ