Глава УГКЦ закликав владу прислухатись до народу і зупинити кровопролиття

Глава УГКЦ закликав владу прислухатись до народу і зупинити кровопролиття

22.01.14 09:06 0 492
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) звернувся до представників громадянського суспільства та всіх політичних діячів із закликом відмовитися від насильства та повернутися на шлях мирного спротиву.

«Не дозвольмо, щоб емоції, навіть виправдані, затьмарили наш світлий розум і позбавили нас самої можливості вступити в діалог!» – йдеться у зверненні Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з нагоди Дня Соборності України, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

«Звертаюся до нашого єпископату і духовенства особливо чувати над душами повіреного вам стада», – наголосив у зверненні Глава УГКЦ.

На думку Верховного Архиєпископа УГКЦ, соборність держави віддзеркалює соборність душі українського народу – культурну, цівілізаційну та духовну єдність спадкоємців давньоруської Київської держави. Ця єдність була утверджена 1025 років тому Хрещенням рівноапостольного князя Володимира, надала духовному началу українського народу європейську ідентичність.

Проте, за його словами, цьогорічне свято Соборності України затьмарене протистоянням та ескалацією насильства в столиці держави – Києві.

«Ми з тривогою спостерігаємо, як тривалі мирні протести, не почуті владою, виливаються у хвилі насильства та кровопролиття. В ім’я збереження соборної України, в ім’я її майбутнього закликаю владу прислухатися до вимог свого народу, перестати говорити з ним мовою сили та використання репресивних механізмів!» – закликав Блаженніший Святослав.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Львівщині правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ