На Львівщині правоохоронці припинили діяльність незаконно діючого 3D кінотеатру

На Львівщині правоохоронці припинили діяльність незаконно діючого 3D кінотеатру

22.01.14 09:10 0 506
На Львівщині правоохоронці припинили діяльність незаконно діючого 3D кінотеатру, який здійснював публічне транслювання контрафактних повнометражних кінофільмів за допомогою високотехнологічного обладнання.

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю припинили незаконну діяльність спеціалізованого 3D кінотеатру, який здійснював публічне транслювання контрафактних повнометражних кінофільмів за допомогою високотехнологічного обладнання.

Встановлено, що у орендованій двоповерховій добудові до багатоквартирного будинку, місцевий мешканець, без відповідних документів, здійснював трансляцію кінострічок, чим порушив вимоги Закону України «Про авторське право та суміжні права».

«Оперативники зафіксували публічний перегляд американського блокбастеру, законного права на трансляцію якого у чоловіка не було». – розповів заступник начальника відділу УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Михайло Тесля.

У процесі проведення санкціонованого обшуку вилучено кінопроектор, 3D програвач, накопичувачів інформації із завантаженими на них кінострічками, спеціальні активні окуляри. Крім цього, виявлено чорнові записи, флаєри з розкладом сеансів, квитки і грошові кошти, отримані від незаконної трансляції кінофільмів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 176 КК України (Порушення авторського права і суміжних прав).

Наразі чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу (від 3400 до 17 000 гривень) або виправними роботами, або позбавленням волі на строк до 2 років з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

Нагадаємо, що для публічної трансляції кінофільмів передбачається отримання суб’єктами господарювання пакету дозвільних документів, серед яких ліцензійні угоди із правовласниками, а також прокатні посвідчення.

ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області

за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ