Львівська "Свобода" підтримує проведення загальноміського страйку

Львівська "Свобода" підтримує проведення загальноміського страйку

22.01.14 12:02 0 655
Фракція ВО "Свобода" у Львівській міській раді одностайно підтримує ініціативу місцевого Майдану провесті 22 січня загальноміський страйк. Про це 21 січня 2014 року від імени 55 депутатів ЛМР від ВО "Свобода" заявив голова фракції націоналістів у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

За словами депутата, символічно, що масштабний страйк почнеться у День Злуки. Саме львів'яни як основна рушійна сила боротьби мають бути ініціаторами таких акцій протесту.

"Фракція "Свободи" практично у повному складі зараз перебуває у Києві. Прошу вважати нашу заяву про підтримку проведення страйку як офіційне волевиявлення 55 депутатів ЛМР від ВО "Свобода". Закликаємо місцевий бізнес, виконавчі органи влади та державні підприємства, окрім екстрених служб та працівників комунальних підприємств, що відповідають за життєдіяльність міста, максимально долучитися до цієї громадської ініціативи", – зазначив Маркіян Лопачак. Свободівець також закликав учасників страйку до мобілізації та формування загонів самооборони.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 24.01 у м. Хмельницький – ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ