У Львові заблоковано частини внутрішніх військ

У Львові заблоковано частини внутрішніх військ

22.01.14 08:27 0 513
У місті Львові заблоковано військові частини внутрішніх військ невідомими громадянами за допомогою скупчення легкового транспорту біля основних, транспортних контрольно-перепускних пунктів частин, які повністю перекрили основні, запасні, в тому числі пожежні виїзди. Такі дії перешкоджають здійсненню завдань, які покладені на внутрішні війська.

В місті припинено участь військовослужбовців внутрішніх військ в охороні громадського порядку, не забезпечується конвоювання заарештованих і засуджених та охорона обвинувачених під час судового процесу. Під зривом охорона дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав.

Невідомими громадянами пошкоджено два автомобіля «ЗиЛ» полку внутрішніх військ.

Спроби командування частин та чергових служб переконати пікетувальників у протиправності їх дій, та надати можливість вільного пересування особовому складу та транспорту, позитивних результатів не дали.

У блокуванні військових частин приймає участь близько 200 легкових автомобілів та до 2 тисяч осіб, серед яких знаходиться радикально налаштована молодь в масках.

Вказані дії підпадають під визначення наступних статей Кримінального кодексу України ч. 1, ст. 279 «Блокування транспортних комунікацій шляхом встановлення перешкод...», ч. 2, ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом», ст. 411. «Умисне знищення або пошкодження військового майна», ст. 293 «Групове порушення громадського порядку», ст. 295 «Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку», ч. 2, ст. 296 «Хуліганство».

Група зав’язків з громадськістю та ЗМІ

управління Західного ТрК внутрішніх військ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині жінка ледь не ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ