Державна служба охорони Львівщини підсумувала результати роботи за минулий рік

Державна служба охорони Львівщини підсумувала результати роботи за минулий рік

22.01.14 14:52 0 486
Працівники УДСО при ГУМВС України у Львівській області підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності своїх підрозділів за грудень та 2013 рік в цілому.

У нараді прийняли участь - начальник УДСО Львівщини, полковник міліції Ігор Москаленко, керівний, командний, інспекторський та інженерно-технічний склад підрозділів охорони області. Насамперед, головуючий наради довів до усіх присутніх основні вимоги які ставляться до підрозділів Державної служби охорони. Він зауважив, що у 2013-му діяльність підрозділу була спрямована на забезпечення надійної охорони об`єктів різних форм власності, виконання вимог Президента, Уряду, Міністерства внутрішніх справ України щодо посилення боротьби зі злочинністю, Плану заходів, направлених на вдосконалення діяльності ДСО при МВС України на ринку охоронних послуг, розширення обсягів охоронних послуг, удосконалення функціонування всіх ланок ДСО, пошуку нових форм і методів роботи, дотримання дисципліни й законності.

Зокрема, спецпідрозділи груп затримання підрозділів ДСО Львівщини протягом 2013 року здійснили 59483 виїзди на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації, з яких 2217 на реальні спрацювання. Розкрито 920 злочинів, затримано 561 порушника громадського порядку.

На завершення наради очільник Державної служби охорони Львівщини, полковник міліції Ігор Москаленко подякував працівникам за проведену роботу.

Денис Харчук,

УДСО при ГУМВС

України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Закарпаття: на Тячівщині ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ