На Тернопіллі село Гнилиці Підволочиського району готове долучитися до реалізації програми з розвитку садівництва

На Тернопіллі село Гнилиці Підволочиського району готове долучитися до реалізації програми з розвитку садівництва

22.01.14 08:07 0 538
Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян зустрівся з сільським головою села Гнилиці Підволочиського району Ільком Стахурським.

Голова області обговорив з керівником населеного пункту систему створення нових робочих місць з європейськими зарплатами. Валентин Хоптян дав завдання сільському голові підготувати пропозиції щодо розвитку на території села Гнилиці промислових садів та ягідників. Обговорили також і створення коперативів.

"Я переконаний, що в селі Гнилиці вдасться облаштувати плодово-ягідний розсадник та створити перші кооперативи, - каже Валентин Хоптян, - оскільки там працьовиті люди і хороший керівник. Сам сільський голова вирішує всі питання швидко, наполегливо і на користь громади. І мені приємно допомагати тим, хто щось робить і я обіцяю допомагати їм у їхніх починаннях".

село Гнилиці одне з найкращих на Тернопільщині. Є тут сучасний навчально-методичний центр первинної медико-санітарної допомоги та оновлений фельдшерсько-акушерський пункт.

Як каже Ілько Стахурський, з допомогою Валентина Хоптяна в селі вдалося повністю асфальтувати всі центральні вулиці, освітити їх та провести газ.

"У 2013 році ми повністю відремонтували будинок культури і замінили там, дякуючи керівнику області, усі вікна та двері на сучасні. Наразі триває у селі реорганізація школи 1-2 ступеня у школу 1-го ступеня - в Гнилицький дошкільний навчальний заклад, де будуть початкові класи та садок. Валентин Хоптян пообіцяв допомогти в реорганізації і в тому, аби зробити цей навчальний заклад європейського зразка", - розповів сільський голова.

Ілько Стахурський каже, що люди з його села готові спробувати себе у кооперативному русі та у вирощуванні садів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ