О 13:50 в чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області із мобільного зателефонував чоловік і повідомив, що через дві години дев’ятиповерховий будинок вибухне. На місце події відразу виїхали слідчо-оперативні групи міськвідділу та УМВС, а також експерти-вибухотехніки.
- Насамперед провели евакуацію всіх жителів багатоповерхівки, а це 108 квартир, аби їхньому життю і здоров’ю нічого не загрожувало, - розповів начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук. – Експерти-вибухотехніки перевірили будівлю на наявність небезпечних предметів. У результаті огляду таких не виявлено, тож інформація про замінування не підтвердилася.
За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи, котра вирішила розважитись, повідомивши про псевдозамінування житлового будинку.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ДАІ Закарпаття попереджає ...
Наступна новина: В Тернополі співчуття з ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання