У наметі, що знаходиться у центральній частині міста на площі Фенцика рятувальники надаватимуть психологічну допомогу та гарячий чай. Також фахівці ДСНС в обов’язковому порядку проводитимуть з громадянами профілактичну роботу щодо правил безпеки у зимовий період. Працює даний пункт обігріву цілодобово. Станом на ранок 27 січня за допомогою до пункту обігріву звернулись 17 чоловік.
З метою попередження випадків переохолодження водіїв на Латірському (Воловецький район) та Яблунецькому (Рахівський район) перевалах також розгорнуто два пункти обігріву.
У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Голова тернопільської ...
Наступна новина: 31.01 – підсумки ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим