Чернівці: Від розміщення зовнішньої реклами до міського бюджету у 2013 році надійшло понад три мільйони гривень

Чернівці: Від розміщення зовнішньої реклами до міського бюджету у 2013 році надійшло понад три мільйони гривень

30.01.14 15:41 0 383
Протягом 2013 року працівниками відділу з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розглянуто заяви 210 юридичних та 310 фізичних осіб щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території міста, погодження паспортів інформаційних фасадних вивісок.

На розгляд виконавчого комітету міської ради внесені 12 проектів рішень про надання, продовження терміну дії та переоформлення дозволів на встановлення рекламних конструкцій. Станом на 1 січня 2014 року на території Чернівців розташовано 538 рекламних конструкцій типу “білборд”, 440 рекламних конструкцій типу “сітілайт”, 120 рекламних банерів на розтяжках, 132 касетони, 7 вказівників на опорах, 2 біжучих рядки, 14 аудіо-ретрансляторів та прапорів.

За 2013 рік від розміщення зовнішньої реклами на території міста до міського бюджету надійшло 3,7 млн. грн.

Відділом з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту постійно проводяться організаційні заходи щодо святкового оформлення міста до Новорічно-різдвяних свят, Державних свят України та пам’ятних дат.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ