Слід зазначити, що усі великі підприємства подають звіти щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису, адже це найбільш зручний та комфортний спосіб спілкування з органами Міндоходів.
Нагадаємо, що процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Міністерство доходів і зборів України розпочало з 1 жовтня 2013 року. Саме з цього періоду суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в органах Державної казначейської служби України.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпатці проти насильства
Наступна новина: На Хмельниччині врятовано ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим