Також з початку зими у посиленому режимі працюють соціальні патрулі, яких наразі нараховується 1047. З початку патрулювання рятувальники, медики та соціальні працівники, які входять до складу патрулів, врятували від обмороження 381 особу.
На Рівненщині працюють 30 пунктів обігріву. Їх облаштували в територіальних центрах соціального обслуговування або ж в будинках-інтернатах для громадян похилого віку. Більшість пунктів працюють цілодобово.
Перебути холод та негоду громадяни можуть і в наметі Головного управління ДСНС у Рівненській області, який розташований в центральній частині міста Рівне поруч з кінопалацом «Україна». Пункт забезпечений засобами для обігріву: калориферами, «теплодуйками», є також «буржуйка». В середині є ліжка, де можна відпочити, а також місця для харчування. Рятувальники ДСНС несуть чергування цілодобово, допомагають їм і представники Червоного Хреста. Усі громадяни, які звертаються по допомогу, отримують не лише теплий притулок та гарячий чай, а ще й кваліфіковану медичну та психологічну допомогу. На цей час рівненські рятувальники надали допомогу майже 1,5 тисячі громадянам.
ГУ ДСНС у Рівненськійобласті
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ЄБА висловила сподівання, ...
Наступна новина: В Тернополі заблокували ...