Від Заходу до Сходу: Молодь, яка переїхала до Львова, записала звернення до земляків

Від Заходу до Сходу: Молодь, яка переїхала до Львова, записала звернення до земляків

31.01.14 10:38 0 385
Молоді люди, які переїхали жити до Львова з інших регіонів країни, записали відеозвернення до своїх земляків, у якому розвіюють стереотипи про столицю Західної України.

У відеозаписі From West To East («Від Заходу до Сходу») хлопці та дівчата з Харкова, Донецька, Луганська, Херсона, Запоріжжя, Дніпропетровська, Сімферополя, які мешкають у Львові, звертаються до українців та, зокрема, своїх однолітків. Вони діляться своїми враженнями про Львів, закликають бути єдиними, відстоювати свої права, не вірити надуманим стереотипам та запрошують до міста Лева.

Автор ідеї цього відео – радіоведуча зі Львова Катерина. У коментарі IA ZIK вона зазначила, що даний ролик спрямований, переважно, на об’єднання людей на Сході та Півдні України.

«Ми зробили цей відеоролик, щоб люди зі східних і південних регіонів були більше впевнені у втому, що варто повстати. Ми подумали, що буде авторитетніше, якщо жителі Львова, які переселилися зі Сходу або Півдня України, скажуть своїм землякам, як тут жити, і що Львів – комфортне місто, якого не варто боятися. У Заходу і Сходу набагато більше спільного, ніж відмінного», – розповіла вона. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Дві молоді ужгородки ...
Наступна новина: За крадіжку волинянин може ...

КОМЕНТАРІ