Військові з Тернопільщини готові прийти на допомогу населенню долати наслідки негоди

Військові з Тернопільщини готові прийти на допомогу населенню долати наслідки негоди

31.01.14 10:59 0 393
Особовий склад військових частин Збройних Сил України, які дислокуються у Тернопільській області готові до надання допомоги місцевому населенню у разі погіршення метеорологічних умов. На базі військових частин у Бережанах і Чорткові створено оперативні групи для забезпечення якісного і вчасного надання допомоги. Повідомляє Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Як повідомив заступник командира бережанського 777-го окремого полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України з виховної роботи, підполковник Ігор Заєць, відповідно до рішення начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України у військовій частині підготовлено спеціальну техніку, засоби зв'язку, польові намети та інші засоби обігріву.

— Поки що з боку місцевих органів влади до нас не надходило прохань про допомогу. Проте, ми готові підсилити підрозділи держслужби з надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодніх умов, — зазначив підполковник Ігор Заєць.

Загалом, у Західній Україні долати наслідки негоди готові понад 1200 військовослужбовців Збройних Сил України та близько 300 одиниць техніки. загальне керівництво силами і засобами для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Закарпатській областях покладається на командувача військ ОК “Північ”, що у Рівному.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Чернівці: Затверджено ...

КОМЕНТАРІ