Чернігівець Артем Тищенко здобув дві медалі на чемпіонаті Європи серед юніорів з біатлону

04.02.14 10:51 0 748
29 січня в Нове Место (Чехія) двома індивідуальними гонками на 12,5 км(дівчата), 15 км(юнаки) стартував чемпіонат Європи серед юніорів з біатлону.

У перший же день українці вибороли дві медалі. 19-річна Настя Меркушина була другою, чернігівець Артем Тищенко фінішував на четвертій позиції. Він програв 2 десятих секунди білорусу Віктору Кривку. Однак після того, як білоруський спортсмен був дискваліфікований за те, що тренер на рубежі показав спортсмену табличку з його стрільбою, а це заборонено правилами, Тищенко став бронзовим призером змагань.

2 лютого Артем здобув срібло в гонці переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами. Таким чином наш земляк завоював четверту медаль для юніорської збірної України з біатлону.