На турнірі

На турнірі "Великого шолому" у Парижі Зантарая став срібним призером

10.02.14 08:55 0 668
Георгій Зантарая - срібний призер паризького турніру серії "Великого шолому" з дзюдо. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Українець у ваговій категорії до 66 кг спокійно виграв свою підгрупу, після чого у півфіналі здолав Лоїка Корваля з Франції.

Проте у вирішальній сутичці Зантарая програв росіянину Міхаїлу Пуляєву, здобувши таким чином срібло.

Щодо інших українців, то Геворг Геворгян (60 кг) і Марина Черняк (48 кг) програли у перших же зустрічах, а Шушана Гевондян (57 кг) - у другій.

У категорії до 73 кг Сергій Дребот у півфіналі своєї підгрупи програв представнику Кореї, який у підсумку здобув золото у цій вазі.

Нагадаємо, Зантарая був визнаний найкращим дзюдоїстом України за підсумками 2013 року.
Наступна новина: В Ужгороді три іномарки ...