На Кубку України з плавання луцькі спортсмени серед фіналістів

11.02.14 08:07 0 723
2-4 лютого у м. Дніпропетровську відбувся Кубок України з плавання, в якому брало участь близько 400 плавців із усієї України.

Команда Волинської області була укомплектована 10 вихованцями Луцької СДЮШОР плавання, які завдяки перемогам на чемпіонаті Волинської області, були відібрані для участі у престижних всеукраїнських змаганнях.

Три представники Луцької спортивної школи за результатами відбіркових запливів потрапили у фінали на п’яти дистанціях і зайняли почесні місця.

Лідер команди Віталій Алпатов на дистанції 50 м батерфляй і 200 м комплексним плаванням двічі був п’ятим.

Юлія Смаль на дистанції 100 м брасом виборола 7 місце, а на дистанції у двічі меншій була восьмою.

Галина Залевська на дистанції 400 м комплексним плаванням дісталася до фінішу сьомою.

Перші старти Всеукраїнського рівня показали, що наші провідні спортсмени у хорошій спортивній формі, а тренери-викладачі Луцької СДЮШОР плавання Олександр Сологуб, Світлана Веретенникова, Сергій Максимюк і Валентина Санжаровська, які готували збірну команду, на правильному шляху.

Зичимо спортсменам і їх тренерам легкої води і в подальшому перемог.