«Це свідчить про посилену увагу Глави держави до учасників локальних війн та військових конфліктів, а передусім – до ветеранів-афганців», - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко в ході оперативної наради.
На Волині проживає понад 44 тисячі ветеранів війни. Серед них: 2795 інвалідів війни та 4858 учасників бойових дій, з яких 3100 – воїни-афганці.
«Упродовж двох попередніх років за бюджетною програмою в області афганцям придбали 9 квартир.Цього року купуватимемо житло їм й надалі. У 2012-му допомогли спілці воїнів-інтернаціоналістів розпочати будівництво бази відпочинку біля озера Світязь. У минулому році підвели електрику, цьогоріч також допоможемо», - підкреслив Олександр Башкаленко.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Рівненська обласна рада ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...
Майстер з ремонту гідравлічного обладнання: ...
Сучасне господарство та інформаційна гігієна: як українському господарю залишатися в курсі подій
Гункан — доставка в Николаеве
Основні переваги електрообладнання Volkswagen
Чому онлайн казино це найкраще рішення?