На Волині відкрито виставку «Дорогами Афганістану»

На Волині відкрито виставку «Дорогами Афганістану»

12.02.14 09:13 0 393
У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Дорогами Афганістану», яка присвячена 25-й річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Тут представлені матеріали з фондів музею та особистої колекції голови Волинської асоціації колекціонерів «Паритет», ветерана Афганської війни Анатолія Сєркова.

Для відвідувачів представлені експонати, що висвітлюють історію Афганської війни 1979-1989 рр., матеріали про історію країни Афганістан, її культуру та релігію, а також низку матеріалів присвячених перебігу війни (ведення бойових дій та виведення радянських військ).

Усі охочі мають можливість оглянути унікальні особисті речі, фото та нагороди воїнів-афганців, вихідців з Волині.

Окремий розділ присвячено волинському письменнику, лауреату Шевченківської премії Василю Слапчуку, котрий був учасником війни в Афганістані. Також чималий інтерес викличе стенд, що присвячений діяльності спецпідрозділу «Альфа», який у 1979 році приймав участь у штурмі палацу президента Афганістану Хафізулли Аміна та уродженцю луцька Герою Радянського Союзу Віктору Карпухіну.

Відображено на виставці і сучасну діяльність товариств ветеранів війни в Афганістані, мистецькі роботи, атрибуцію та конверти, присвячені цій війні. Коротко повідомляється про сучасний суспільно-політичний стан в Афганістані, після виведення радянських військ, де так і не наступив мир.

На відкритті виставки своїми спогадами ділились ветерани-афганці.

Анатолій Сєрков передав літературу до бібліотеки азербайджанської діаспори в Україні та ряд матеріалів, що поповнять фонди Волинського краєзнавчого музею.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ