У четвер кіноманам Львова покажуть добірку фільмів про різну любов

У четвер кіноманам Львова покажуть добірку фільмів про різну любов

12.02.14 12:09 0 317
13 лютого о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться показ короткометражних фільмів про різну любов.

Про це повідомили у Львівському палаці мистецтв.

Глядачі мають можливість побачити стрічки з Великобританії, Іспанії, Канади, Ізраїлю, Ірландії та України.

Канадський фільм «НОА» розкаже історію, що розгортається на моніторі комп’ютера. Стосунки персонажа Ноа зі світом раптом погіршуються. Захопливе дослідження поведінки і кохання в цифрову еру.

Ізраїльська стрічка «Перша допомога» про те, як у день свого весілля Шаї приходить в гості до Тамар, своєї колишньої, щоб попрощатись. Вона ж залишає йому слід від поцілунку, ускладнивши ситуацію.

AU REVOIR (Іспанія). Драйв, пам’ять, абстрактність – це не лише твоя чи моя історія, вона наша.

«Бюро розлучень» (Ірландія). Роб прокидається і дізнається, що його кинула дівчина, але вирішила повідомити це у незвичний спосіб.

Англійська стрічка «Обличчя ляльки» – це напружена чорна комедія про побачення. Лілі зустрічалась з Генрі вже протягом деякого часу, все йшло чудово, Лілі підозрює, що Генрі зізнається їй у коханні … Але зізнання Генрі значно дивніше. Це тест на сприйняття Лілі нормальності.

Спеціальними гостями показу будуть режисерка Катерина Горностай та герой фільму Дмитро Красний, які представлять документальну роботу «Між нами».

«Ми пам’ятаємо, коли у наших коханих дні народження і знаємо, який вони люблять чай, але забуваємо випадковий дотик, швидкоплинний погляд, неістотні балачки. Проте в деяких випадках, таких як швидка розлука – все це викарбовується в пам’яті», – йдеться в описі фільму.

Зазначимо, цього ж дня о 16:00 в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) буде презентація фільмів та зустріч з Катериною Горностай та Дмитром Красним.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Новости var el = document.getElementById('CNM1275'); if (el) { if (document.getElementById('CNM1275t').style.display == 'none') { document.getElementById('CNM1275t').style.display = ''; var dateNM = new Date(); var t = Math.floor(dateNM.getTime()/(1000*600)); var NMces=document.createElement('script'); NMces.type = 'text/javascript'; NMces.charset = 'UTF-8'; NMces.src='http://c.novostimira.biz/l/1275?v='+t; el.parentNode.appendChild(NMces); } }

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Зимова школа молодих ...

КОМЕНТАРІ