В Україні понад мільйон хворих на рак, – фахівці

В Україні понад мільйон хворих на рак, – фахівці

12.02.14 13:30 0 354
Захворюваність мешканців України помітно зростає. Смертність українців вдвічі більша за європейські показники.

Про це повідомляє «Сніданок з 1+1» у випуску, присвяченому Всесвітньому дню хворого.

Зокрема, за даними лікарів, найпоширенішими хворобами в Україні є діабет, онкологічні захворювання, недуги легенів і серця. Так, на діабет хворіють 1,5 мільйона українців, на серцево-судинні захворювання – кожен третій, на онкологічні – понад мільйон.

На думку лікаря-невропатолога Тетяни Майкової, діабет більше притаманний чоловікам, зокрема, через неувагу до своєчасної діагностики. Також після 40 років чоловіки часто мають проблеми з травмами та передміхуровою залозою і частіше за жінок з ними стаються інфаркти.

Водночас жінки більше скаржаться на головний біль, тиск, депресії, і з вищою ймовірністю можуть отримати інсульт, пише УНІАН.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Новости var el = document.getElementById('CNM1275'); if (el) { if (document.getElementById('CNM1275t').style.display == 'none') { document.getElementById('CNM1275t').style.display = ''; var dateNM = new Date(); var t = Math.floor(dateNM.getTime()/(1000*600)); var NMces=document.createElement('script'); NMces.type = 'text/javascript'; NMces.charset = 'UTF-8'; NMces.src='http://c.novostimira.biz/l/1275?v='+t; el.parentNode.appendChild(NMces); } }

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У 2014 році МОЗ України ...

КОМЕНТАРІ