Головний освітянин Тернопільщини продовжує прикривати Хоптяна

Головний освітянин Тернопільщини продовжує прикривати Хоптяна

12.02.14 15:24 0 1012
Директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Іван Запорожан у письмовій формі повідомив депутату обласної ради, голові Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роману Навроцькому про те, що з'ясував, чи добровільно вихованці "Будинку школяра" м. Скалат Підволочиського району вручили голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну вишитий портрет Президента України Віктора Януковича і чи не порушувалися при цьому права дітей.

Зокрема, Іван Запорожан зазначив, що після того, як свободівець скерував відповідне звернення до прокуратури області, було проведено необхідні заходи: взято письмове пояснення у в. о. директора Скалатського будинку школярів методиста Л.С.Колосовської, вивчено робочий навчальний план позашкільного навчального закладу і, на підставі документів, з'ясовано, що працівники будинку школяра не порушували прав вихованців.

Нагадаємо, 16 січня 2014 року Роман Навроцький скерував звернення до прокурора області Геннадія Мовчана з вимогою з'ясувати, чи добровільно вихованці "Будинку школяра" вручили голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну вишитий портрет Президента України Віктора Януковича, чи не робили вони це під чиїмось тиском і чи справді самотужки вишивали цю роботу. Адже під час зустрічі з керівником Тернопільщини дівчата стверджували, що власноруч створили портрет і що цю ідею їм подав голова Підволочиської РДА Руслан Комар-Чорний.

"Вважаю, що очільник освітньої сфери Тернопільщини Іван Запорожан лише прикриває тих, кому не вигідно, щоб люди дізналися правду, так само, як прикриває корупцію в освітній галузі нашого краю. Безсумнівно, вихованці Скалатського будинку школяра самі не вишивали портрет і дарувати його голові облдержадміністрації наміру не мали, дітей просто поставили перед фактом і наказали урочисто вручити дарунок Валентину Хоптяну. Про це знає громада області, але чомусь не хочуть визнати правоохоронні органи і усі, хто підкоряється режиму. На мою думку, тиск на дівчат зі сторони організаторів акції таки був, їх змусили вчинити обман, за що діти потім потерпали від осуду. Як би не "затирали" цю справу деякі структури, все одно правду рано чи пізно громада дізнається і винні будуть покарані", – наголосив свободівець Роман Навроцький.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Закарпатська область: на ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ