Соціальна ініціатива

Соціальна ініціатива "Рідне село" охопить більшість сіл та міст України

13.02.14 13:45 0 337
Пілотний проект заготівельно-збутової мережі «Рідне село» довів свою ефективність та успішність. Тож тепер він переходить на постійну основу і в його рамках буде сформована заготівельно-збутова мережа сільгосппродукції, яка охопить більшість українських сіл і міст. Завдяки ній селяни зможуть збувати свою продукцію безпосередньо до міст, а міщани будуть забезпечені якісною продукцією за доступною ціною. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час прес-конференції в Укрінформі.

Кілька років тому Міністерство аграрної політики та продовольства, на виконання соціальних ініціатив Президента України, презентувало соціальну ініціативу «Рідне село». Вона передбачала розвиток сільгоспкооперації, навчання сільських і селищних голів, а також створення заготівельно-збутової мережі сільгосппродукції тощо.

Останнє означало те, що одноосібники, фермери та кооперативи отримають прямий і альтернативний канал збуту своєї сільгосппродукції. Своєю чергою мешканці міст матимуть змогу купувати якісну селянську продукцію за доступною ціною. Пілотний проект заготівельно-збутової мережі реалізовувався в Києві і довів свою ефективність. Тож його було вирішено перевести на постійну основу та охопити ним усю територію України.

«Заготівельно-збутова мережа «Рідне село» не лише забезпечує селян прямим і альтернативним каналом збуту, але й дає жителям міст можливість придбати якісну продукцію за доступною ціною. Наразі пілотний проект мережі завершив свою роботу. Він довів ефективність та успішність, тож переходить на постійну основу, і ми його плануємо втілити в життя по всій державі», − повідомив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, цей проект охопить більшість сільських населених пунктів. Також до проекту будуть залучені і міста з населенням у понад 50 тисяч осіб.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Відбувся II з'їзд ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ