Кримський музей зібрав речі для солдатів внутрішніх військ, які зараз у Києві

Кримський музей зібрав речі для солдатів внутрішніх військ, які зараз у Києві

13.02.14 08:01 0 395
Центральний музей Тавриди, що у Сімферополі, організував акцію зі збору теплих речей і продуктів для солдатів строкової служби кримських підрозділів внутрішніх військ, які перебувають у Києві.

Про це повідомляється на сторінці музею у Facebook.

«Всі зібрані речі, продукти і кошти були передані прес-центру внутрішніх військ, офіцери якого діяли злагоджено і оперативно. Звіт про кількість зібраного публікується в додатку», – повідомляють музейники.

Також у музеї нагадують, що акція носила гуманітарний та суспільний характер, являючи собою громадянську ініціативу. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Новости var el = document.getElementById('CNM1275'); if (el) { if (document.getElementById('CNM1275t').style.display == 'none') { document.getElementById('CNM1275t').style.display = ''; var dateNM = new Date(); var t = Math.floor(dateNM.getTime()/(1000*600)); var NMces=document.createElement('script'); NMces.type = 'text/javascript'; NMces.charset = 'UTF-8'; NMces.src='http://c.novostimira.biz/l/1275?v='+t; el.parentNode.appendChild(NMces); } }

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Арбузов: ситуація на ...

КОМЕНТАРІ