Тернополяни на Олімпіаді: Кременчанин Віктор Пасічник у лижному двоєборстві лише 42-ий

13.02.14 12:25 0 1110
Тернополянин, вихованець кременецької школи Віктор Пасічник не зміг втрутитися у розіграш олімпійських нагород в лижному двоєборстві. Віктор виконав стрибок на 95 метрів і посів 27 місце. Далі у програмі був лижний крос. Втім, продемонструвати високу швидкість тернополянин не зміг і завершив гонку лише 42-им.

Олімпійське золото виборов німецький двоборець Ерік Френцель, другим фінішував японець Акіто Ватабе, а третім - Магнус Крог з Норвегії.

Довідка. Лижне двоєборство - зимовий олімпійський вид спорту, який включає в себе стрибки з трампліна і лижний крос. У програму Олімпіад станом на 2010 входять два види індивідуальних змагань і командні змагання.

Спочатку проводяться стрибки з трампліна. Вони оцінюються за очковою системою, в якій враховується довжина стрибка і оцінка за стиль. Переможець стрибкового етапу стартує першим у лижному кросі. Інші учасники стартують із відставанням, що визначається з розрахунку 4 с на кожне очко. Переможець кросу стає переможцем змагань.