На Тернопіллі у Підволочиську свободівці стали на захист підприємців проти утисків та свавілля влади

На Тернопіллі у Підволочиську свободівці стали на захист підприємців проти утисків та свавілля влади

14.02.14 15:58 0 622
12 лютого 2014 року від підприємців підволочиського ринку надійшло звернення до свободівців з проханням захистити їхні права на провадження трудової діяльності на території, що вони орендували. Адже на даний час відбулося рейдерське захоплення їхніх торгових місць. Тому сесія Підволочиської селищної ради розпочала свою роботу з даного питання, хоча воно й не було заплановане у порядку денному.

"Ще у липні 2013 року відбувся аукціон з продажу комплексу будівель і споруд (критого павільйону з адмінприміщеннями, торгового павільйону зі складськими приміщеннями, вбиральнею та двома торговими навісами) загальною площею 619,5 кв.м за адресою: вул. Шевченка,8. Проте, знаючи це, влада району та міста не спромоглась подбати про нові місця торгівлі для підприємців, які могли б працювати і надалі, сплачуючи податки та створюючи робочі місця. Новий власник даних приміщень почав погрозами виганяти людей з орендованих ними місць, забравши при цьому прилавки та облаштувавши на їхньому місці складування будматеріялів. Таким чином було порушено права підприємців, адже згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання організації продовольчих та непродовольчих ринків" при плановому продажу, ремонті та реконструкції ринку адміністрація повинна не пізніше ніж за рік повідомити про це суб'єктів господарювання а після цього забезпечити їх іншими торговими місцями. Згідно зі ст.179,174 Господарського кодексу договори оренди з попередніми власниками не було розірвано, а тому вони залишаються в силі", – зазначила депутат Підволочиської райради, помічник народного депутата України Олексія Кайди Ольга Навроцька, виступаючи на сесії перед громадою.

Внаслідок захисту зі сторони свободівки права підприємців було захищено й вони незабаром повернуться на свої робочі місця. А неправомірний розподіл землі, що мав відбутися внаслідок цих оборудок, було припинено та незабаром буде вирішено в правовому полі на користь підприємців Підволочиська.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Рівне: в ПОЛІКЛІНІЦІ № 2 ...

КОМЕНТАРІ