Тернополяни на Олімпіаді: Дмитро Підручний в індивідуальній гонці посів 55 місце

15.02.14 10:20 0 1038
Першим двократним чемпіоном сочинської Олімпіади в біатлоні став французький спортсмен Мартен Фуркад. За перемогою в перс’юті лідер Кубка світу тріумфував і в індивідуальній гонці! Йому не завадив у цьому навіть один промах на стрільбі. Срібну медаль Олімпіади виборов німець Ерік Лессер. Бронзовим призером став російський біатлоніст Євгеній Гаранічев.

Українських вболівальників порадував Сергій Семенов. Наш спортсмен, який рік тому завоював в Сочі свій перший в кар’єрі подіум, і тепер був серед претендентів на високі місця. Однак Сергій зіпсував собі гонку першим рубежем, де допустив промах. Згодом Семенов був абсолютно точним і на фініші зайняв високе дев'яте місце, відставши від лідера на 1 хв 30 с. До речі, підсумкове дев’яте місце дає нашому спортсмену надію потрапити в масс-старт.

На жаль, подібним досягненням не може похвалитися Андрій Дериземля: 46-е місце (3 промахи) в індивідуальній гонці не дозволило спортсменові претендувати на провідну тридцятку за підсумками чемпіонату. Дмитро Підручний дебютував на Олімпіаді з трьома неточними пострілами на 55 місці, а Артему Примі гонка відверто не вдалася, насамперед, на вогневих рубежах, де він заробив сім штрафних хвилин і в результаті фінішував одним з останніх – аж на 77 місці.