У Самбірський міський відділ міліції звернулась директор Нагірнянської середньої загальноосвітньої школи з проханням встановити невідомих осіб, які викрали чотири секції металевої огорожі.
«Ми встановили, що крадіжку здійснили двоє місцевих жителів. Це 24-річний чоловік та 23-річна жінка. Молоді люди викрали чотири секції металевої огорожі та здали в пункт прийому металобрухту». - повідомив заступник начальника міськвідділу міліції – начальника міліції громадської безпеки підполковник міліції Руслан Зазулькевич.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Дане правопорушення карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
за матеріалами Тетяни Охріменко,
помічника начальника Самбірського МВ
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Житомирі вшанував пам’ять ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Como escolher o CNAE correto sem confundir atividade principal, atividade secundária e descrição comercial
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?