Волинські важкоатлети – володарі Кубка України

26.02.14 13:43 0 695
Володарями Кубка України з важкої атлетики серед чоловічих команд стали волиняни.

З 18 до 22 лютого у Вінниці відбувся Кубок України з цього виду спорту. ж волинські чемпіони розповіли про перебіг змагань, свої враження та спортивні плани на майбутнє під час прес-конференції.

Гідно виступила делегація волинських важкоатлеток. У ваговій категорії 69 кг перемогу здобула наша землячка Надія Миронюк. Це вже не перша її перемога. В активі волинської важкоатлетки – великий досвід та вагомі результати в міжнародних змаганнях, зокрема й на Олімпійських іграх. Друге місце у ваговій категорії 53 кг посіла Тетяна Бортнік.

Справжню «феєрію» створила чоловіча команда. Одразу четверо волинян піднімались на найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях: Віталій Глушко (62 кг), Богдан Токар (69 кг), Юрій Бойко (77 кг), Ярослав Вітер (94 кг).

У ваговій категорії 85 кг «бронзу» завоював Валентин Андрусь. Окрім того, важкоатлет Богдан Стрижевський на змаганнях у Вінниці виконав норматив Майстра спорту України та посів 5 місце у ваговій категорії 94 кг.