Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» на телеканалі ZIK.
«Наш Георгій завжди був відважним. Він пожертвував собою заради того, щоб ми та наші діти змогли жити краще. Казав, що не може спокійно бути вдома, коли молоді хлопці гинуть у Києві. Він був скромним і нікому нічого не розказував. Навіть коли на Майдані уже починалися бойові дії, Георгій завжди казав, що у них все спокійно. Ми пишаємося ним», – розповідають родичі загиблого.
Також родина Георгія Арутюняна висловлює глибоку вдячність усім, хто підтримує їх у цю складну хвилину.
Вірменин Георгій Арутюнян був убитий 20 лютого пострілом снайпера поблизу монумента Незалежності у Києві. Прощальна панахида проходила в Рівненському обласному драмтеатрі, де того ж дня прощалися іще з двома загиблими з Небесної Сотні — Валерієм Опанасюком та Олександром Храпаченком.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинь: розпочато ...
Наступна новина: Звернення ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим