У Львівській області у Самборі правоохоронці спільно з громадянами патрулюють вулиці міста

У Львівській області у Самборі правоохоронці спільно з громадянами патрулюють вулиці міста

28.02.14 14:47 0 336
За сприянням місцевих органів влади, на Самбірщині організовано щоденні спільні патрулювання міліціонерів та громадян з метою запобігання злочинам та правопорушенням.

Серед громадян, які допомагають міліціонерам забезпечити громадський порядок є депутати місцевих рад, підприємці, керівники підприємств, установ, працівники навчальних та медичних закладів, студенти і просто місцеві жителі, які не байдужі щодо підтримання громадського порядку.

Щодня представники громадськості виходять на чергування. На території району патрулювання проводять представники загону «Самооборона», а у місті Самборі – громадяни, які входять до складу громадського формування з охорони громадського порядку під назвою «Муніципальна поліція».

Перед заступленням на чергування, керівництво міськвідділу міліції проводить інструктажі для представників громадськості. Також для патрулів у місті Самборі такий інструктаж проводять міський голова Тарас Копиляк та керуючий справами виконавчого комітету Самбірської міської ради Мирон Заріцький .

Особлива увага патрулів приділяється на виявлення фактів реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Окрім того звертається увага на попередження будь-яких крадіжок, пограбувань перехожих, а також на недопустимість пошкоджень державного та приватного майна громадян.

Тетяна Охріменко,

помічник начальника Самбірського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Офіційно. Донецький ...
Наступна новина: У Криму лікарні працюють в ...

КОМЕНТАРІ