Олімпійське лелеченя в Луцьку

Олімпійське лелеченя в Луцьку

01.03.14 12:03 0 587
26 лютого на базі Луцької ЗОШ І-ІІ ступенів № 11 – колегіум відбулися спортивні змагання в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2014». У проведені заходу взяли участь: НОК України у Волинській області, ОЦФЗН «Спорт для всіх» та управління освіти Луцької міської ради.

Під час урочистого відкриття змагань до учнів з вітальними словами, побажаннями кожній команді перемоги, звернулися директор ОЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад та директор ЗОШ № 11 – колегіум Марія Мороз. Також всі учасники отримали футболки з олімпійською символікою, в яких і розпочали захід.

Програму свята відкривали показові виступи вихованців школи та розминка «Do like Olympians», яку проводили майстер спорту з гімнастики Філіпова Ірина та кандидат в майстри спорту Мар’яна Оліщук.

У змаганнях взяли участь учні 3-х, 4-х, 5-х та 6-х класів. Протягом цікавих та захоплюючих естафет у спортивній залі вирували найпозитивніші емоції як в учасників змагань, так і вболільників.

Під завершення свята учні були нагороджені дипломами та літературою олімпійської тематики, а переможці, команда шостого класу, отримали путівку для відпочинку на гірсько-лижному курорті «Буковель».

Управління освіти міської ради

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області в ...

КОМЕНТАРІ