На Хмельниччині рятувальники комплексно тренувались ліквідовувати наслідки паводкової ситуації та льодоходу

На Хмельниччині рятувальники комплексно тренувались ліквідовувати наслідки паводкової ситуації та льодоходу

01.03.14 17:38 0 670
27 лютого проведено тренувальне комплексне навчання з організації взаємодії служб цивільного захисту Славутської міської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту щодо ліквідації наслідків паводкової ситуації та льодоходу на р. Утка в м. Славута.

Внаслідок різкого підвищення температури та швидкого танення снігу виникла загроза льодового затору на річці Утка в межах міста Славута, що може призвести до виходу води на заплаву з подальшим затопленням домоволодінь по вул. Одухи. В прогнозовану зону затоплення потрапляють 21 житловий будинок з населенням 82 чоловіки.

Враховуючи інтенсивність підняття рівня води у річці, керівником робіт з ліквідації наслідків НС було прийнято рішення щодо тимчасового відселення населення з зони можливого затоплення та одночасним укріпленням берегової смуги мішками з піском. Також прийнято рішення щодо скидання води шляхом підняття засувок на гідротехнічній споруді. Для здійснення евакуаційних заходів залучаються автобуси перевізників міста, а також вантажні автомобілі для вивезення матеріальних цінностей.

Під час навчань рятувальники відпрацювали способи порятунку людей на кризі та надання першої медичної допомоги потерпілим.

За ходом навчань спостерігали запрошені учні місцевих навчальних закладів. Після завершення заходу всі бажаючі оглянули аварійно-рятувальне обладнання, яке є на озброєні підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Львівській облраді з ...

КОМЕНТАРІ