Як правильно орендувати квартиру подобово

Як правильно орендувати квартиру подобово

02.03.14 00:13 0 1988
Ми не станемо розглядати оренду дорогих заміських особняків, зупинившись на більш «бюджетних» варіантах, що представляють з себе квартири, що здаються подобово одно-, двох - або трикімнатні квартири. Як не помилитися з вибором району міста? Тим, кого спокушають галасливі велелюдні урочистості, звичайно ж, краще орендувати квартиру подобово в історичному центрі Донецька. На це питання відповість Семенов А. Ю. - співробітник порталу vlasne.ua/city/Donetsk. Головне, щоб можна було досить швидко повернутися пішки додому, де Ви зможете відпочити після тяжкої зустрічі, або екскурсії з туристичними цілями, також знати стрес у ванній і приготуватись до сну, і лягти в ліжко.

Орендуючи подобово квартиру, не забувайте, що вартість однієї доби виявиться дорожче, ніж оренда відразу на 2-4 дні. Та й не всі ріелтори погодяться здати квартиру всього на один день - часто їм це просто невигідно. І це при тому, що вартість, власне, як правило, удвічі нижче звичайної доби в номерах класу стандарт, в будь яких готелях міста!

Доволі важливим чинником для орендовачів часто буває наявність інтернету, а наш час він займає май не перше місце в житті! Тому бажанно про квартиру подобово подбати заздалегідь, зателефонувавши і можна вже і одразу поцікавитись про наявність інтернету. Також хочеться відмітити наявність необхідної техніки, за яку в готельних номерах довелося б вносити додаткову плату, іноді навіть доволі кругленьку, скажем так. Це і є ще одним немаленьким плюсом оренди, такої собі, квартири подобово.

Звичайно, вибір місця проживання справа кожного в окремості, але звернути увагу на такі невеличкі поради, я думаю варто.
Источник: http://vlasne.ua/city/Donetsk/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 59)

КОМЕНТАРІ