Кияни ініціюють будівництво арт-скверу Небесної Сотні

Кияни ініціюють будівництво арт-скверу Небесної Сотні

02.03.14 08:00 0 657
В одному із дворів на вулиці Михайлівській в Києві відбувся суботник для розчищення ділянки, на якій мешканці прилеглих будинків ініціюють будівництво арт-скверу Небесної Сотні. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

«Наша мета – щоб ця занедбана ділянка перетворилося на місце, де буде вшанована пам’ять героїв Небесної Сотні й їхніх діток. Ми би дуже хотіли, щоб їхні імена були тут написані», – розповідає мешканка прилеглого будинку Ганна.

Ділянка знаходиться у безпосередній близькості від майдану Незалежності та Михайлівського Золотоверхого собору. Паркан, що колись обгороджував ділянку, був розібраний активістами Майдану під час збройних сутичок 18-20 лютого.

«Щити з цього місця ви можете побачити і на барикадах біля Європейської площі, і на барикадах тут, на Михайлівській, тому це дуже символічне місце», – розповідає народний депутат Андрій Шевченко, який також долучився до прибирання ділянки.

За словами членів ініціативної групи по створенню арт-скверу Небесної Сотні, до будівництва та декорації будуть залучені українські художники, які наразі розробляють концепцію майбутнього скверу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Пoсуточная аpенда кваpтир ...
Наступна новина: Подвійна ДТП на Волині: ...

КОМЕНТАРІ